Chelsea – Everton: Desafio na Stamford Bridge wysoko

Chelsea – Everton: Desafio na Stamford Bridge wysoko

Trzeci sezon Premier League kończy się finałem pomiędzy Chelsea i Evertonem, który odbędzie się w drugiej połowie tygodnia, 15 kwietnia o godzinie 21:00 na Stamford Bridge. Życzenie, które bez papieru nie obiecuje wielu emocji, biorąc pod uwagę, że oba zespoły w dużej mierze skompromitują swoje smakowite ambicje.

The Blues, którzy zremisowali 1:1 z Brighton, zajmują dziewiąte miejsce w tabeli, tracąc 14 punktów do czwartego miejsca w lidze. Jednocześnie londyńczycy, którzy byli entuzjastycznie nastawieni do nowego kierunku Mauricio Pochettino, okazali się rozczarowani przedwczesnymi eliminacjami w pucharze i zmienną porażką w mistrzostwach.

Pierwszą rzeczą, którą zobaczymy w historii, jest zaangażowany w walkę o bezpieczeństwo Everton, zajmujący dziesiątą, szóstą pozycję z zaledwie 29 punktami. Po odejściu Rafy Beniteza i wejściu na ławkę Franka Lamparda wydawało się, że The Toffees stracili dynamikę, co doprowadziło do serii niepokojących błędów.

Biorąc pod uwagę istotne cele, nie można podejmować próby gry na Stamford Bridge bez powodów do zainteresowania. Po pierwsze, pragnieniem Bluesa jest ucieleśnianie raz po raz przekonującego występu i dawanie najwyższej radości swoim niosącym pochodnię. Z drugiej strony ma dumę Toffees, którzy z pewnością nie będą chcieli pojawić się na Stamford Bridge w roli wyznaczonych ofiar.

W ostatnim meczu rozegranym w grudniu ubiegłego roku Everton niespodziewanie wygrał 2:0 na Goodison Park. Wynik świadczy o niebezpieczeństwie Toffees, które może postawić każdego w trudnej sytuacji, nawet w naszych czasach.

Mecz można rozegrać później, a w Chelsea wystąpi bardzo utalentowany duet Jamesa i Ziyecha. The Blues chcą teraz zwracać uwagę na ofensywy Gordona i Graya, ze względu na coraz szybsze strzały, którymi dysponuje Lampard.

W środku boiska kluczowy dla kontrolowania meczu będzie pojedynek Jorginho i Doucouré. Żadnego ataku, wspierani przez Mounta z jednej strony i Richarlisona z drugiej, dwóch zawodników potrafiących w każdej chwili porzucić wyobraźnię.

Przed celem jest wielka niepewność. Mendy, strzelec Chelsea, nie był do końca przekonany, podczas gdy Pickford, strzelec Evertonu, przez długi czas żył pomiędzy wzlotami i upadkami.

Z najnowszej analizy wynika, że ​​mecz na Stamford Bridge zapowiada się na otwarty i niepewny, co będzie czynnikiem warunkującym rozstrzygnięcie ważnej sprawy. Chelsea zainspirowana swoimi kibicami stała się zdecydowanym faworytem, ​​jednak Everton pokazał, że ma kwalifikacje, aby rywalizować na równych zasadach z każdym przeciwnikiem.

Prognoza meczu Evertonu z Chelsea

Chelsea:

Obecnie mocny kandydat do zakwalifikowania się do Ligi Europy.
Zobaczmy dwa ostatnie mecze.
Mamy listę utalentowanych graczy, takich jak Mount, Jorginho i Lukaku.
Jogue w domu na Stamford Bridge.
Everton:

Za rabatem znajduje się obecnie w 16. wydaniu.
Spotkamy się i wczujemy się w jedną z dwóch ostatnich stron.
Historycznie rzecz biorąc, trudno było sobie z nimi poradzić poza domem (wygraliśmy tylko 9 ostatnich meczów na zewnątrz).

Prognoza:

Większość specjalistów spodziewa się zwycięstwa Chelsea, być może wygranej 2 do 1 lub bliskiego zwycięstwa. Jednak zwycięstwo lub porażka Evertonu nie jest od tego odległa, głównie biorąc pod uwagę szanse na rewanż lub rewanż.

Kanał transmisji

  • Sky Sports:  https://www.skysports.com/watch  jest oficjalnym nadawcą Premier League we Włoszech. Możesz znaleźć informacje na temat przesyłania gry do lub z Twojej witryny lub aplikacji.
  • DAZN:  https://www.dazn.com/it-IT/welcome  to kolejna usługa przesyłania strumieniowego, która transmituje wiele meczów z Premier League. Możesz sprawdzić poniższy program, aby sprawdzić, czy gra jest uwzględniona.
  • Radio Goal 24: oferuje komentarze radiowe na temat meczów piłkarskich, w tym Premier League. Możemy wysłać grę na żywo do Twojej witryny lub aplikacji.
  • Strony i zastosowania słupków sportowych:  niektóre strony i zastosowania słupków sportowych transmitowanych na żywo z meczów piłki nożnej. Możesz sprawdzić w swoich ulubionych domach odstępców, czy jest dostępna część.

Artigos Mais Recentes
Tags: Premier League

Artigos relacionados

Deixe um comentário

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *

Preencha esse campo
Preencha esse campo
Digite um endereço de e-mail válido.
Você precisa concordar com os termos para prosseguir